Як використовується ковер на газопроводі

ковер газовый

Зміст:

Ковер на газопроводі

Під час укладання газової магістралі використовується спеціальне пристосування – ковер газовий. Причому, даний пристрій використовують і для підземних і для надземних трубопроводів. Функціональне призначення даного пристрою – це надійний захист всієї системи, тому ковер повинен бути виконаний з довговічного і міцного матеріалу.
Газовий ковер встановлюється в тому місці, де передбачається збір конденсату, установка вентилів і засувок. Саме ковер відповідає за безпечну доставку газу до кінцевого пункту. Вартість газового ковер залежить від матеріалу, з якого він виготовлений, і розмірів самого виробу. Найчастіше для виготовлення коверів використовується сталь і чавун.
ковер для газу

Ковер газовий сталевий

З якого матеріалу вибирати виріб – це вибір кожного. Ковер газовий сталевий виготовлений з вуглецевої сталі. Сам виріб покривається лакофарбовим покриттям. Такий ковер не вимагає ремонту і особливого догляду. Заміна обладнання відбувається тільки в разі виявлення витоку природного газу.
У більшості випадків в промисловості використовують, крім сталевого, ковер чавунний. Найважливіше – це правильно виконати установку обладнання, щоб була забезпечена правильна його робота. Ковер повинен бути встановлений надійно, саме від якісної установки залежить його експлуатація в майбутньому. Установка газового ковера проводиться в більшості випадків на спеціальній бетонній підготовці певного діаметру.

Ковер газовий сталевий

Ковер виконує певні функції, зокрема, перешкоджає незаконному проникненню до газопроводу. Також за допомогою ковера здійснюється захист системи від корозії, а також є можливість здійснювати ремонт і обслуговування газопровідної системи. Крім того, такий пристрій використовується і в системах водопостачання і теплопостачання.
Ковер газовий складається з запірної кришки і міцних стінок. Саме конструкція ковера захищає систему від проникнення зловмисників. Також за допомогою даного пристрою здійснюється захист системи від попадання всередину системи сторонніх предметів і забруднень. Під час атмосферних опадів килим захищає систему від попадання їх всередину.
Саме завдяки коверу фахівці мають доступ до газопроводу в разі необхідності його обслуговування і ремонту. Тільки завдяки Цей пристрій забезпечується доступ до підземних комунікацій, і не потрібна попередня підготовка.
Переглянути іншу продукцію від ПП Патар ви можете на нашому сайті за посиланням тут .