Підземний пожежний гідрант ГОСТ: деталі використання

Содержание:

Пожежні гідранти ГОСТ

Для боротьби із загорянням можна використовувати найрізноманітніші засоби і пристрої, які повинні бути на кожному об’єкті і в житловому масиві. Причому співробітники МНС спочатку використовують гідрант пожежний ГОСТ , беручи воду для гасіння пожежі одразу з існуючого водопроводу. Багато сторонні люди обурюються, чому пожежники не користуються водою зі своїх автомобілів. Це можна пояснити тим, що запасів води в авто вистачає тільки на мінімальний термін гасіння, і її може не вистачити.
При будівництві будь-якого об’єкта потрібно спочатку продумати систему протипожежного захисту. Тому питання «куплю пожежний гідрант» повинно виникнути відразу ж після оформлення всіх допусків на будівництво. Справа в тому, що установка пожежного гідранта вимагає дотримання деяких норм і вимог, які прописані у відповідних документах.
Підземний пожежний гідрант ГОСТ

Пожежний гідрант і його розміщення

Ніколи не можна допускати, щоб під’їзд до гідранта був перекритий. На місці розташування протипожежного обладнання ні в якому разі не можна робити стоянку автомобілів. Тому сам процес будівництва і подальшого облаштування території повинен спочатку припускати встановлення протипожежного обладнання та вільний доступ до нього з усіх боків.

Підземний пожежний гідрант ГОСТ: установка і конструкція

Гідрант пожежний ГОСТ може бути двох видів – підземний і наземний. Перший варіант в нашій країні використовується найбільш часто, так як цей пристрій має встановлюватися безпосередньо на трубопровід системи водопостачання. А такі комунікації у нас прокладаються спочатку під землею на певній глибині.
Хоча трапляються випадки, коли пожежний гідрант ГОСТ встановлюється на спеціальній підставці без пристрої спеціального колодязя. Тільки в способі установки і полягає різниця між цими видами пожежних гідрантів. Суть роботи даного обладнання від їх виду не залежить жодним чином. Наземний гідрант зветься ще гідрантом-колонкою і часто використовується в комунально житловому господарстві для побутових потреб.
При виробництві підземних пожежних гідрантів використовують високоміцні матеріали, які відрізняються високою антикорозійною стійкістю. У більшості випадків для виробництва таких виробів використовують чавун. Але можна зустріти вироби з латуні або стали. Кожен гідрант складається з трьох основних частин – настановної головки, стояка і клапанної коробки. Доступ до підземних гідрантів закритий каналізаційним люком, який знімається в разі пожежі.