Зливоприймальники дорожні – знахідка для захисту каналізації

дождеприемные лотки

Зміст:

 • Зливоприймачі дорожні

  При проектуванні будь-якого об’єкта важливим моментом є організація відводу підземних і поверхневих вод з ділянки під час будівництва і подальшої експлуатації будівлі або споруди. Якщо спочатку не звернути уваги на рішення цього питання, то в майбутньому доведеться постійно виправляти проблеми, які будуть з’являтися від неврегульованого потоку води.
  Для організації відведення поверхневих вод з території передбачається установка цілої системи трубопроводів та інших пристроїв, які повинні забезпечувати відведення необхідної кількості води. Важливою складовою такої системи є дощоприймач, через який і відбувається потрапляння атмосферної води в лотки і трубопроводи.
  Дуже часто саме від якісно організованої системи відведення дощових і талих вод залежить і ситуація на міських дорогах. Скільки виникає ситуацій, коли після сильного проливного дощу в місті просто немає можливості проїзду по певним вулицях, на яких просто стоїть вода. Саме тоді і виникає питання, чому не працюють зливоприймачі дорожні? Природно, що це є помилкою міської влади і фахівців, які несуть відповідальність за даний сектор робіт.
  зливоприймачі дорожні

  Зливоприймачі чавунні

  Згідно з вимогами, прописаними в нормативних документах, зливоприймачі дорожні повинні бути виконані з міцного матеріалу, який здатний витримувати механічні навантаження від транспорту, а також не втрачати свої властивості при перепадах температур і під постійним впливом води. Тому на дорогах найчастіше встановлюють саме дощоприймачі чавунні.
  Разом з поверхневими водами в систему відводу можуть потрапляти і сторонні предмети – листя, каміння, сміття і т. д. Всі ці предмети можуть засмічувати трубопроводи, і відповідно заважати системі правильно функціонувати. Тому дуже важливою складовою тут є зливоприймальна решітка, яка не допускає потрапляння сторонніх предметів в систему водовідведення.
  дощоприймачі дорожні

  Дощоприймачі купити і підібрати

  Для того, щоб система правильно функціонувала, необхідно правильно підібрати зливові дощоприймачі. Для цього потрібно враховувати деякі фактори. Йдеться про інтенсивність опадів та кількості води, яку необхідно буде відводити від території досліджень. Також важливим фактом є площа самої території та зливової каналізації. Не варто випускати з виду і рельєф місцевості. У більшості випадків горизонтальні трубопроводи встановлюють під нахилом, щоб вся зібрана вода самовільно могла рухатися за межі дільниці. І тільки тоді ви можете купити дощоприймач який вам підходить.