ливневые решетки

Зливоприймальна решітка як елемент міської інфраструктури

Зміст:

Зливоприймальна решітка як елемент міської інфраструктури

Зливоприймальники в сучасних міських умовах відіграють неймовірно велику роль. Здається така дрібничка, ця зливо приймальна решітка, але яка ж вона необхідна для функціонування міської інфраструктури. Насправді, в щоденній рутині життя, міські жителі не помічають роботи, яку виконує зливо приймальник. Але в ті дні, коли на місто звалюється сила природи у вигляді зливи, коли місто заливає водою… Кожен з нас би задумався, чому вода не сходить з вулиць? Де ж ці зливоприймальні решітки? Але в такі дні, вони виконують свою тиху, але потрібну для всього міста роботу.
Зливоприймальні решітки замовити можна в інтернеті, на сайті виробника. Як відомо, купити у виробника продукцію набагато дешевше ніж у посередника.

Зливоприймальні решітки

Якість товарів виробника повина відповідати стандартам та технічним умовам, які визначені чинним законодавством України. Відповідність якості зливоприймальників повинно бути підтверджено супровідними документами виробника, який в нашому випадку є і продавцем.

Класифікація зливоприймальників

Відповідно під потреби покупця, він може замовити різні види зливоприймальних решіток. Чим відрізняються зливо приймальні решітки? Так, по-перше, це їхні розміри. По-друге, тип навантаження та місце в якому вони найкраще підходять для встановлення. Ми пропонуємо вам наступні види зливоприймальників:

  • ЗЛИВОПРИЙМАЛЬНИК «Д» 450Х258 – клас навантаження – А15 (1,5 тн), рекомендується установка в пішохідній зоні і в зоні зелених насаджень.
  • ЗЛИВОПРИЙМАЛЬНИК «ДБ1» 585Х300 – клас навантаження – B125 (12,5 тн), рекомендоване місце встановлення:  пішохідна зона.
  • ЗЛИВОПРИЙМАЛЬНИК «ДБ1» 780Х300 – клас навантаження – В125 (12,5 тон), рекомендується для встановлення на автостоянках та проїжджих частинах міських автодоріг.
  • ЗЛИВОПРИЙМАЛЬНИК «ДБ2» 795Х395 – клас навантаження – В125 (12,5 тон), рекомендоване місце встановлення:  автостоянки та проїжджа частина міських автодоріг.
  • ЗЛИВОПРИЙМАЛЬНИК «ДМ1» 390Х360 – клас навантаження – С250 (25 тон), виробником рекомендується місце встановлення на магістральних автомобільних дорогах з інтенсивним рухом транспорту.
  • ЗЛИВОПРИЙМАЛЬНИК «ДМ1» 805Х405 – клас навантаження – С250 (25 тон), рекомендоване місце встановлення: магістральні автомобільні дороги з інтенсивним рухом транспорту.