Изделия из чугуна на заказ

Вироби з чавуну на замовлення від виробника

Содержание:

Вироби з чавуну на замовлення

Сьогодні, напевно, немає такої галузі, де б не використовувався чавун – спеціальний сплав заліза з різними добавками, такими як вуглець, кремній і фосфор. Популярність цього матеріалу обумовлена ​​його міцність і зносостійкість. Виробництво такого матеріалу не вимагає великих витрат, а обробка являє собою досить простий процес.
За отримання чавунних виробів відповідає ливарне виробництво. Після процесу лиття кожен виріб обробляється на фрезеровочного обладнанні, щоб надати виробу необхідну форму і обробити отвори і місця для кріплення шпинделя. Якщо будуть допущені навіть невеликі дефекти під час лиття, то сам виріб виявиться крихким. Це, мабуть, єдиний недолік чавунних виробів.

Чавунні вироби

Ми бачимо чавунні вироби практично скрізь, навіть на кухні – у вигляді сковорідок, каструль і баняків. Про використання таких виробів в будівництві та житлово-комунальному господарстві не варто говорити – кожен з нас бачить каналізаційні люки, пожежні гідранти та інші вироби. Самим популярним способом виготовлення таких виробів є лиття в форми. Сьогодні використовують також лиття чавуну під тиском, а також відцентровий спосіб.

Існує два види чавуну – білий і сірий. Різниця між ними полягає в швидкості охолодження і змісті домішок. Білий чавун спочатку призначений для отримання сталі і чавуну, який використовується в куванні. У всіх інших сферах використовується сірий чавун, який відрізняється плинністю при заливанні у форми і легко піддається обробці. Завод чавунного лиття «ПАТАР» використовує для виробництва своєї продукції тільки якісний сірий чавун.

Ливарне виробництво

На нашому підприємстві здійснюють лиття з чавуну за кресленнями, які надає замовник. Таким чином, у кожного є можливість отримати деталь унікальною конфігурації і необхідного розміру, не прив’язуючись до норм ГОСТ. Чавунне лиття на сьогоднішній день – це використання сучасних технологій виробництва для виготовлення продукції високої якості. Завдяки якісному обладнанню всі замовлення виконуються в строк.

Ливарне виробництво «ПАТАР» відрізняється від інших підприємств тим, що під час виготовлення продукції використовує повний виробничий цикл, починаючи з підготовки сировини до виготовлення готового продукту. Весь асортимент продукції має відповідні сертифікати якості.
Про нашу продукцію ви можете дізнатися і замовити необхідне вам пристрій на сайті перейшовши за посиланням тут.