Пожежний гідрант який живе під землею

гидрант купить

Зміст:

Пожежний гідрант ГОСТ

Навіть маленька дитина знає, що для гасіння пожежі найкраще використовувати воду. Тільки звідки береться ця вода – не знають і дорослі. Спробуємо розповісти про це детальніше.
У кожному мікрорайоні встановлено пожежний гідрант підземний, який призначений для захисту будівель і споруд від пожеж. За допомогою гідранта пожежні мають можливість швидкого підключення в безперебійному джерелу води. Найчастіше використовують саме пожежний гідрант підземний чавунний, так як він сам не піддається загоряння і механічних пошкоджень.
пожарный гидрант ГОСТ
Таке пристосування є в кожному мікрорайоні і на кожному великому підприємстві, де є висока ймовірність загоряння. Вся справа в тому, що гуляючи по вулицях свого міста, ми просто не знаємо, де знаходяться ці гідранти. Раніше над ними встановлювалися водопровідні колонки, зараз же гідрант пожежний ГОСТ знаходиться в звичайному оглядовому колодязі, закритому люком. І тільки пожежники по маркуванню здатні знайти той, який їм потрібен.

Потрібно купити пожежний гідрант?

Коли потрібно купити пожежний гідрант , то спочатку краще ознайомитися з механічними характеристиками обладнання, щоб зробити правильний вибір . Розміри пожежних гідрантів істотно відрізняються – найменший має висоту 0,5 м, а найбільший – 3,5 м. У будь-якому випадку внутрішній діаметр гідранта і його високопрочностние матеріали дозволяють використовувати обладнання в будь-яких умовах.
пожарные гидранты ГОСТ
Завдяки унікальним перехідникам у пожежних є можливість підключити до гідранта пожежні рукави різних діаметрів. Є кілька типів матеріалів, з яких виготовляють пожежні гідранти – це модифікований чавун, сірий чавун і вуглецева сталь. Саме завдяки цим матеріалам в результаті виходить міцне обладнання, яке стійке до різних механічних і хімічних пошкоджень.

Установка пожежного гідранта

Для установки пожежного гідранта необхідно мати також спеціальну підставку під гідрант, яка встановлюється безпосередньо на існуючий водопровід. Саме підставка здійснює контакт гідрант з водопровідною мережею. Таким чином, при купівлі пожежного гідранта потрібно відразу і звернути увагу на підставки.
Часто у необізнаних людей виникають питання, чому пожежні при гасінні вогню використовують воду саме з водопровідної мережі, а не ту, яка є в їх спеціалізованих автомобілях. Все просто – запасу води з автомобіля вистачить на гасіння невеликої пожежі.