Придбати пожежний гідрант підземний від виробника

гидрант ГОСТ купить

Зміст:

Придбати пожежний гідрант підземний

Пожежна безпека це дуже важливо, дотримання правил пожежної безпеки дозволяє мінімізувати ймовірність виникнення пожеж, а разі їх виникнення дуже швидко впоратися з ними. Щоб дійсно ефективно гасити пожежі, необхідно використовувати спеціальне обладнання, одним з видів якого є пожежний гідрант. Якщо ви бажаєте більше дізнатися про те, що таке пожежний гідрант і для чого взагалі він потрібен, тоді дана стаття для вас.

Пожарный гидрант Украина

 

Що таке пожежний гідрант купити і дізнатися ціну

Пожежний гідрант є спеціальний пристрій, що використовується для гасіння пожеж. Він встановлюється на водопровідні мережі, тому для його використання необхідно застосовувати спеціальну трубопровідну арматуру.

Пожежні гідранти успішно використовуються пожежними практично в усьому світі, так як вони відмінно довели свою корисність і є одними з найбільш популярних пристроїв для гасіння пожежі.

Використання пожежний гідрант гост 8220 85

Що стосується використання пожежного гідранта, то як уже було сказано вище, він приєднується до водопровідної мережі, і може бути використаний в якості зовнішнього крана для гасіння пожежі, для цього необхідно також використовувати пожежний рукав.

Крім цього свого призначення, гідрант також може вельми успішно використовуватися для наповнення водою пожежної машини, в цьому випадку гідрант використовується в якості насоса.

Не можна не відзначити дуже високий рівень ефективності такого пристрою як пожежний гідрант, що і робить його настільки популярним пожежним пристосуванням, яке активно використовується в самих різних випадках.

Типи пожежних гідрантів від виробника

Всього розрізняють два види пожежних гідрантів:

– Надземні;
– Підземні.

Гідранти зі сталевим корпусом від виробника Ви можете знайти тут:

Чавунні гідранти від виробника:

Головна їхня відмінність полягає в методі установці і використанні. Надземні пожежні гідранти необхідні для монтажу над поверхнею землі, в той час як підземні монтуються в спеціальних колодязях.

Найчастіше використовуються підземні види пожежних гідрантів, так як вони є більш зручним і вигідним варіантом в цілому ряді випадків.

Правила експлуатації пожежного гідранта

Серед основних правил експлуатації цього пристрою слід зазначити:

– Підключати його необхідно тільки до тих водопроводів, які здатні забезпечити необхідною кількістю води для гасіння пожежі;
– Ні в якому разі не можна допускати утворення криги на водозабірної оснащенні, що дуже актуально при мінусовій температурі;
– Необхідно забезпечити простий і вільний доступ до пожежного гідранта, для його ефективного використання;
– Пожежні рукави та стволи повинні бути обов’язково в наявності;

Дотримання цих правил дозволяє використовувати пожежний гідрант найбільш ефективним способом, а також домогтися дуже високого рівня безпеки для самого обладнання, щоб не пошкодити і не зіпсувати його в ході експлуатації.

Підсумок

Пожежні гідранти це вкрай корисна річ, яка дозволяє отримувати воду з водопроводу в разі гасіння пожежі.

 Купити гідрант пожежний можна зателефонувавши нам:

+38 (0362) 63-04-09
+38 (067) 380-27-84

Доставка

Доставка гідрантів здійснюється як власним транспортом підприємства так і будь-яким транспортним агентством.