Литейное производство

Ливарне виробництво — традиція та сучасність

Компанія «Патар» використовує професійне ливарне виробництво, при роботі на якому дотримуються усі технологічні процеси. Ознайомитися з її продукцією можна на сайті, переглянувши каталог продукції.

Де застосовується продукція ливарництва

Ливарне виробництво — це найдешевша та найефективніша техніка виготовлення металевих виробів із необхідною формою та властивостями, що полягає у заповненні ливарної форми рідким сплавом, у якому відтворюється виріб, наприклад поршень двигуна, кришка клапана, корпус ротора та турбіни, кузов автомобіля, твори мистецтва (пам’ятники, статуетки, медалі). Виливки незамінні у багатьох галузях економіки, наприклад, таких, як:

  • важка промисловість;
  • машинобудування;
  • автомобілебудування;
  • авіація;
  • електронне обладнання;
  • художні вироби.

Ливарне виробництво – економічна доцільність

Ливарне виробництво має давні традиції в Україні, має усталені позиції в економіці і знаходиться на високому рівні як з точки зору технологій, так і науки. Порівняно з іншими методами формування металевих виробів, ливарні технології мають ряд переваг, зокрема майже необмежені можливості виготовлення продукції зі складною зовнішньою та внутрішньою формою та меншими виробничими витратами. У багатьох випадках ливарні технології незамінні. Аналіз даних про світову економіку та її подальші тенденції розвитку свідчить про постійне зростання частки ливарного виробництва у металевій продукції. Стимулом для збільшення обсягів виготовлення литих конструктивних елементів машин і пристроїв є розвиток різних галузей виробництва, таких як автомобільна промисловість.

Дешевизна, надійність та ефективність

Сучасна ливарня використовує досягнення багатьох наукових дисциплін. Найбільшим одержувачем виливків є машинна промисловість (частка виливків у всій масі машин і приладів становить 40-85%). Транспортна промисловість (залізниця, автомобілі, літаки, кораблі), будівництво, збройова промисловість, промисловість побутової техніки та комунальне господарство споживають сотні тисяч тонн виливків з різних сплавів та неметалевих матеріалів.

Затребуваність

Аналіз світової економіки та її подальших тенденцій розвитку свідчить про постійне зростання частки ливарного виробництва як техніки переробки та виготовлення металевих виробів. Ливарне виробництво все ще залишається важливим і постійним елементом економічного розвитку країн. Найбільше виливок виробляють такі країни, як США, Китай, СНД, Японія, Німеччина, Індія, Франція та Корея.