підземний гідрант

Гідрант пожежний підземний – ливарне підприємтво Патар

Гідрант пожежний підземний – ливарне виробництво Патар

Для пожежогасіння існує безліч різних пристроїв. Одним з них є пожежний підземний гідрант, який призначений для відбору води безпосередньо з водопровідної мережі. Встановити пожежний гідрант можна на спеціальній підставці, яка кріпиться до фланців.

Купити пожежний гідрант в Україні можна в компанії« Патар », яка відома на ринку СНД вже протягом чверті століття. Такі гідранти можуть бути виготовлені висотою до 3,5 м. Встановлюють їх з кроком 25 см. Розміри і крок гідрантів встановлюються в залежності від бажань замовника і глибини залягання водогону.

Пожежний гідрант і його характеристики

Пожежний гідрант має вагу 83,5 кг при висоті 0,75 м. Маса збільшується на 5 кг при збільшенні висоти на кожні 10 см. Гидрант виготовляють зі сталі. Корпус має внутрішній діаметр 12,5 см і сприймає тиск до 1 МПа. Середня швидкість води, яка проходить через гідрант, становить 3 м / с, середня витрата води – 36 л/с.
Пожежний гідрант має свій термін служби – не менше 18 років. Компанія «Патар» разом з пожежними гідрантами пропонує виготовлення комплектуючих – пожежної підставки і фланця.

Пожежний гідрант – склад

Підземний пожежний гідрант має в своєму складі три частини: установчу головку, стояк і клапанну коробку. Уже в зібраному вигляді гідрант встановлюється на фланець, який розміщується на трійнику водопроводу.

Клапанна коробка складається з двох частин, які з’єднані між собою за допомогою гумового кільця ущільнювача. Верхня частина клапана оснащена фіксаторами, що переміщаються в пазах. Через отвір стояка пропущений шпиндель, який закручений у втулку. Інший кінець шпинделя оснащений муфтою з квадратним кінцем штанги.

Коли за допомогою торцевого ключа починається обертання шпинделя і штанги, клапан здійснює поступальні рухи, завдяки чому забезпечується його закриття і відкриття. Під час відкриття клапана спускное отвір закривається, що запобігає потраплянню води в колодязь. Щоб припинити відбір води, необхідно щоб клапан гідранта піднявся вгору, і фіксатор отвори відкриється.

Після закінчення роботи вся залишилася в гідранті вода виливається через зливну трубу. Щоб в корпус гідранта не потрапила вода, його оснащують зворотним клапаном. Виробники пожежних гідрантів дають гарантію на безперебійну роботу обладнання терміном на півроку. Тільки обов’язково повинні бути дотримані правила транспортування і зберігання гідрантів.