Чугунное литье на заказ

Чавунне литво на замовлення

Незважаючи на широке застосування полімерних матеріалів і пластмас у сучасному світі, актуальним і затребуваним залишається сталеливарне виробництво. Відповідно, не втрачають свою споконвічну цінність класичні метали. А, як відомо, попит породжує пропозиції. Зокрема, стабільним попитом на сьогоднішній день користується литво на замовлення.

Широке застосування у всіх галузях мають такі матеріали, як сірий чавун, високоміцний чавун, чавун із спеціальними властивостями. У пошуку надійного партнера, замовники звертаються на підприємство PATAR.

Задовольняючи потреби клієнта

PATAR надає широкий спектр послуг:

  • займається великими і поодинокими замовленнями,
  • працює за індивідуальними кресленнями.

Вартість виконання робіт визначається в індивідуальному порядку, визначається вона величиною виготовленої партії, способом лиття. З боку підприємства гарантовано високу якість виробів, дотримання всіх технологічних процесів, виконання замовлення в обумовлений термін. Високоточне обладнання та виробничі потужності, наявність власної лабораторії контролю дозволяють виробляти відлив як партії, так і штучних виробів широкого вагового діапазону.

Литво із сірого чавуну найбільш популярне. Близько 80 відсотків чавунних виливків по всьому світу здійснюється з використанням сірих (графітових) чавунів. Через незначну усадки, плинності, мале пригорання до форми він широко застосовується для виготовлення деталей в верстатобудівної промисловості та будівництві. Більш точні деталі вимагають застосування високоміцного чавуну, при необхідності з спецвластивостями.

Виконання робіт за індивідуальним проектом

Досвідчені фахівці приймають в роботу з категорії «замовлення під ключ», точно слідуючи макету і кресленням, контролюючи виготовлення деталі або тиражування на всіх етапах виробництва. Простому обивателя може здатися, що процес роботи простий: розплавлений матеріал заливають в прес-форму, де він твердне. І тільки фахівці, що працюють в даній галузі усвідомлюють всю ступінь відповідальності перед замовником, виключаючи будь-які похибки, мінімізуючи ризики і ймовірності невідповідності заявленим вимогам.

Підприємство зі значним досвідом роботи гарантує високий рівень якості виконаної роботи, пропонуючи широкий асортимент чавунного лиття різних конфігурацій за кресленнями замовників з використанням сучасних технологій.