пожарный гидрант Украина

Елемент протипожежної безпеки – пожежний гідрант

Содержание:

Елемент протипожежної безпеки – пожежний гідрант

Пожежний гідрант – невід’ємна деталь систем протипожежного водопостачання. Це функціональне технічне пристосування для отримання води з водопровідної мережі, призначеної для пожежогасіння. Устаткування поділяють на два основних види – надземні та підземні моделі.

Надземні протипожежні пристрої

Сучасний пожежний гідрант надземної або зовнішньої різновиди використовують для монтажу на поверхні разом з КПА. Залежно від типу обладнання його можна встановлювати в будь-яких кліматичних умовах. Попитом користуються моделі з постійним і регульованим відбором води (мокрий і сухий ПГ). Серед переваги виділяють:

  • багатофункціональність. Надземні пристосування можна використовувати як водозабірну колонку або додаткове джерело води;
  • висока швидкість підключення протипожежного обладнання.

Зовнішні гідранти часто застосовують для приєднання до них пожежних рукавів. Вони служать надземним джерелом води під час гасіння загорянь. Даний вид пристроїв монтують в укритті на водопровідних мережах. Найбільш поширений приклад – звичайна колонка для протипожежних і господарських цілей. Сьогодні можна вигідно купити надземний вид гідрантів для установки на приватній ділянці.

Підземні пожежні гідранти

Пристосування підземного виду служать для установки в водонапірних колодязях. Їх можна використовувати для подачі води навіть в суворі морози. Популярність обумовлена ​​значним списком достоїнств:

  • максимальна пускова швидкість;
  • морозостійкість;
  • можливість установки в будь-якій кліматичній зоні;
  • довговічність. В середньому вони служать більше 18 років;
  • захищеність від вандалізму;
  • монтаж навіть на проїжджій частині;
  • естетичні властивості. Пристроїв не видно на поверхні.

До недоліків підземних моделей відносять відносну складність монтажу і низьку швидкість знаходження люка з колодязем в разі потреби. Для визначення розташування гідранта доведеться добре вивчити план водопровідних комунікацій.

На вартість пожежного гідранта представленого на ринку впливають його якість, фірма-виробник, що використовуються у виготовленні матеріали і багато іншого. Ціни на пожежні гідранти можуть дуже сильно відрізняться один від одного, і при цьому купити їх найкраще у виробника. Купити пожежний гідрант в Україні ви можете на нашому сайті. Установки можуть бути виконані з чавуну або сталі. Для пожежних гідрантів є великий вибір додаткового обладнання. На багато моделей надається гарантійний термін обслуговування.