гидрант купить Ровно

Установи пожежний гідрант і вбережи себе від вогню

Установи пожежний гідрант і вбережи себе від вогню

Пожежний гідрант це один з найнеобхідніших і ефективних елементів боротьби з вогнем. Це пристосування для забору і перенаправлення потоку води для пожежогасіння. Існують наземні, підземні гідранти і гідрант – пістолет. Відмінність між ними в установці колонки на гідранті, що часом важко. Гідранти в водопровідних мережах встановлюються за допомогою пожежної підставки, яка може додаватися як разом з гідрантів, так і продаватися окремо.

Пожежний гідрант повинен відповідати технічним умовам, це ГОСТ 8228-85

Гідранти підземної категорії розташовуються на підставці і знаходяться в колодязях з кришкою. Встановлюючи пожежну колонку для підземних гідрантів, необхідно контролювати її установку на різьбове з’єднання пожежного гідранта, уникаючи перекосу колонки. Робити це необхідно в рукавичках, дотримуючись встановлену техніку безпеки. І потрібно вибрати правильне розташування, щоб максимально зменшити ймовірність блокування автотранспортом. На водопровідних лініях діаметром більше 500 мм не встановлюють гідранти через складність монтажу. Часто прокладають ще одну паралельну лінію меншого діаметру. В результаті, підбирається пожежний гідрант діаметр якого підходить під водопровід.

При установці надземного гідранта необхідно вибрати відповідний його тип. Існують пожежні гідранти з постійною і регульованою подачею води. Надземний гідрант встановлюється на трубопровідної мережі. Але в такому випадку при низьких температурах гідрант замерзає. У цьому випадку передбачена спеціальна камера, яка допоможе цього уникнути.

Гідрант – пістолет приєднаються до водопровідної труби в будь-якому місці. Гідрант кріпиться на ділянці водопроводу, заряджається пороховий заряд і робиться постріл кулею (звідси і назва), утворюючи отвір в трубі. Потім перекривається кран води і приєднується рукавна лінія.

Купити пожежний гідрант в Україні

Вартість пожежного гідранта варіюється дуже сильно в залежності від його характеристик. Прайс на пожежні гідранти можна дізнатися подзвонів нам по телефону зазначеною на нашому сайті . Також, ви можете купити пожежні гідранти і замовити доставку в будь-яке місто країни (Львів, Київ, Харків, Чернігів, Вінниця та в інші міста). До речі, в залежності від фірми виробника в комплектації (з гаком для відкривання люка, прокладкою під гідрант, комплектом кріплення, підставкою, ключем для відкривання ПГ і так далі), матеріалу виготовлення (чавунний або сталевий) і поверхні його використання (підземний або надземний) .