Види пожежних гідрантів

Що потрібно знати про види пожежних гідрантів?

На жаль ніхто не застрахований від виникнення пожежі й коли вона стається на тому чи іншому об’єкті, в хід ідуть усі можливі засоби гасіння. В таких випадках частіше всього використовують вогнегасники та пісок. Але як бути коли цього недостатньо і полум’я погасити не вдалось? Тоді, коли первинні засоби гасіння виявляються безсилі, використовують спеціальний механізм під назвою пожежний гідрант. Які види пожежних гідрантів існують, ви знайдете на нашому сайті. Такі пристрої подають воду в протипожежний рукав з центральної системи водопостачання. Далі через рукав вода подається до вогнища загоряння.

Види пожежних гідрантів

В залежності від свого місця розташування пожежні гідранти поділяються на підземні та надземні. Підземний гідрант встановлюють у закритому колодязі під землею. Такий варіант є досить поширеним на сьогодні. Складається він зі спеціального стояка, головки та клапанної коробки.

Надземний пожежний гідрант знаходиться над землею і представлений у вигляді колонки. До колонки під’єднають спеціальний рукав через який подається вода.

Де можна купити пожежні гідранти?

Якщо ви хочете придбати якісні пожежні гідранти на ринку України, тоді звертайтесь до нашого сайту http://www.patar.com/. Компанія «Патар» пропонує клієнтам обладнання протипожежного устаткування за доступними цінами зі зручною доставкою по території нашої країни.

У своїй роботі компанія використовує виключно якісне сучасне обладнання від провідних відомих виробників. Уся продукція проходить ретельний контроль якості за допомогою власної сучасної лабораторії. Товари компанії мають відповідні сертифікати якості продукції.

Особливості вибору пожежних гідрантів

Перш ніж обирати види пожежних гідрантів, варто врахувати наступні важливі показники:

  • Розмір гідранта.
  • Робочий тиск.
  • Вагу обладнання.
  • Відповідність стандартам якості.

Перед покупкою визначтеся з матеріалом пожежного гідранта. Дуже важливо щоб пристрій не замерз в сильний мороз. Краще всього обирати пожежні гідранти з чавуну. Він зарекомендував себе як надійний матеріал, який буде служити вам навіть в екстремальних умовах.

При виборі пожежного гідранта слід врахувати тип водопровідної лінії. Якщо вона підземна то монтаж гідранта буде проходити під землею в спеціальному колодязі. Якщо ж водопровідна лінія проходить поверх землі, то прокладання відбувається безпосередньо на мережу.