Современные пожарные гидранты от производителя

Сучасні пожежні гідранти підземного типу

Зараз досить важко уявити роботу низки екстрених служб без використання такого універсального і практичного вироби, як пожежний гідрант, який отримав на свою адресу багато позитивних відгуків і відгуків. Даний високотехнологічний пристрій відмінно себе показав у справі і в багатьох випадках по праву вважається незамінним технологічним рішенням.
Особливого поширення набув такий пристрій, як підземний гідрант, який служить для відбору води за допомогою спеціальних колонок зі звичайної водопровідної мережі. Такий спеціальний гідрант служить для швидкого і ефективного пожежогасіння. Монтуються подібні вироби в колодязях на спеціальних підставках різних модифікацій. У прямій залежності від місця розташування водопроводу вони можуть мати різну висоту 0,5 … 4,0 метра і вагу близько 80-110 кг. Зазвичай вони виготовляються з добірних сортів сталі і розраховані на робочий тиск порядку 1,00 МПа. Загальний термін служби таких високотехнологічних виробів не менш 15-20 років.
пожежні гідранти

Вартість пожежного гідранта

Завдяки вигідною вартості, простоті використання, високої зносостійкості і багато чому іншому такі вироби отримали в даний час великого поширення. Вони по праву вважаються одними з найкращих, а часом незамінних технічних засобів, які служать для ефективного пожежогасіння.

Гідрант підземного типу

Такі високотехнологічні вироби, як правило, мають у своєму складі такі елементи, як-клапанна коробка, стояк і установча головка. Великий вибір моделей гідрантів підземного типу дає відмінну можливість легко і швидко відшукати потрібну модель, враховуючи конкретні обставини і потреби. При необхідності завжди є відмінна можливість запитати поради у досвідченого експерта, який зможе допомогти при виборі необхідної моделі, враховуючи особливості конкретного об’єкта.
Зазвичай підземні моделі монтують під землею в спеціальних колодязях на типові підставки, або ж їх накривають стандартними кришками. Якщо планується установка виробу без колодязя, то його треба зазвичай засипати землею, крім верхньої його частини, яку приховують під килим до типового люком. Даний агрегат повинен повною мірою відповідати чинним стандартам і нормам з безпеки і надійності, тому таку продукцію варто купувати у постачальників, які можуть надати типові сертифікати по надійності і загальній якості.
Купити пожежні гідранти ви можете на нашому сайті перейшовши за посиланням тут .