Пожежний гідрант: монтаж, ремонт і випробування

гідрант

Зміст:

Монтаж і ремонт пожежного гідранта

У той час, коли так активно ведеться будівництво нових житлових масивів і підприємств, установка протипожежного устаткування є невід’ємною частиною кожного будівництва.
Тому дуже важливо з самого початку передбачити розробку проекту і установки пожежного гідранта. Також необхідна розробка технічних рішень по ремонту і заміні протипожежного обладнання та його комплектуючих. Особливо важливо вміти швидко і якісно вирішити останнє питання потрібно в разі, коли будівництво ведеться вже на освоєних територіях, а існуючий пожежний гідрант підлягає заміні або капітальному ремонту.

Установка пожежного гідранта: підставка під пожежний гідрант

При установці протипожежного обладнання потрібно знати, де можна замовити комплектуючі для монтажу і ремонту гідранта. До складу даного обладнання входить не тільки підземні пожежні гідранти, а й підставка і пожежна колонка. Підставка під пожежний гідрант встановлюється безпосередньо на сам водогін, і за допомогою неї здійснюється подача води в сам пристрій.
пожежний гідрант
Установкою і монтажем протипожежного устаткування повинні займатися професіонали, які знають толк і в протипожежному обладнанні, і в особливостях його установки. Двічі на рік підземний пожежний гідрант підлягає ретельному огляду на виявлення дефектів і пошкоджень. Фахівцями повинна бути ретельно обстежена головка гідранта, а також перевірці підлягає і фланець під гідрант, який потрібно замінювати найчастіше.
Є вимоги, згідно з якими всі перевірки пожежних гідрантів повинні проводитися кожні шість місяців. Найкраще, коли така перевірка проходить саме навесні і восени. Всі результати технічного огляду фіксуються в спеціальному журналі, куди заносять і інформацію про проведений ремонт або заміну пожежного гідранта.

Пожежний гідрант і його випробування

Ще одним важливим моментом при влаштуванні такого протипожежного обладнання є його випробування. Після установки і під час планової перевірки повинні виконуватися випробування, в ході яких перевіряється працездатність обладнання. Природно, що такі роботи повинні виконуватися тільки професіоналами, які маю спеціальні допуски до таких видів робіт.
При установці гідранта на ділянці нового будівництва необхідно передбачити і пристрій оглядового колодязя, який буде служити також і захисною спорудою для протипожежного обладнання. Доступ до цього колодязя повинен бути забезпечений з усіх боків, щоб в разі пожежі пожежники могли безперешкодно проїхати до нього.

Leave your comment