Підставка під пожежний гідрант або підтримка пожежного гідранта

підставка під гідрант пожежний

Підставка під пожежний гідрант або підтримка пожежного гідранта

Серед протипожежного обладнання справжнім авторитетом користуються пожежні гідранти. Саме за допомогою цієї установки можна мати доступ до водопровідної мережі в будь-який час року і доби. Пожежні гідранти встановлюються практично на кожному об’єкті, що спрощує роботу пожежникам по час гасіння вогню.
Важливою складовою даного пожежного обладнання є підставка під пожежний гідрант. Саме з її допомогою можливий розподіл потоку води з водопровідної мережі за рахунок декількох відводів. Підставки під пожежні гідранти купити можна на офіційному сайті одного з виробників чавунної продукції — ливарного виробництва «Патар».

Пожежний гідрант і підставка — як це працює?

Гідрант і підставка під нього з’єднуються між собою за допомогою фланців. На кожному підприємстві обов’язкова установка такого протипожежного обладнання, яке важливо встановлювати в такому місці, щоб вони не потрапляли в зону дії вогню.
підставка під пожежний гідрант гост
Підставки під пожежні гідранти виготовляють з чавуну марки СЧ-20 і ВЧ-40. З моменту введення в експлуатацію дане обладнання має термін експлуатації не менше 25 років. Сама підставка під пожежний гідрант проводиться методом цілісної виливки основи підставки і декількох бічних патрубків діаметром 100 мм, 150 мм або 200 мм. Для з’єднання з пожежним гідрантом встановлюється один верхній Спецфланець СЧ-20.

Підставка під пожежний гідрант ГОСТ та інші її різновиди

Виробники чавунних підставок під пожежні гідранти гарантують довговічність і надійність обладнання під час експлуатації на протязі багатьох років. Жоден пожежний гідрант не встановлюється без підставки. Є кілька видів підставок: зварна ППС-200, двостороння підставка фланцевая ППДФ, трійник фланцевий ППТФ і підставка хрест ПВКФ.
Під час установки пожежного гідранта підставку під нього вваривают в водопровідну трубу. Таким чином, підставка під пожежний гідрант є складовою частиною магістрального трубопроводу. Зазвичай підставки під пожежні гідранти виробляють ті ж виробники, які займаються випуском пожежних гідрантів. Тому у кожного є можливість придбати дане протипожежне обладнання комплектом.
Кількість патрубків в підставці залежить від того, на скільки потоків потрібно розподіляти основний потік під час гасіння пожежі. Підставки можна використовувати на будь-якому типі водопроводу, забезпечуючи, таким чином, подальший розлучення води від пожежної точки на кілька споживачів.

Leave your comment