призначення підставки під гідрант

Призначення підставки під гідрант від ПП Патар

Пожежні гідранти використовуються для того, щоб забезпечити безперервну подачу холодної води при виникненні пожежі. Суть призначення підставки під гідрант –  дозволяє зафіксувати обладнання у правильному вертикальному положенні, адже це – обов’язкова умова використання таких пристроїв. Перш ніж придбати пожежне обладнання, дізнайтесь більше про його властивості та переконайтесь у високій якості обраного товару.

Призначення підставки під гідрант

Такий кріпильний елемент допомагає досягти герметичного з’єднання з трубопроводом, що є частиною магістральної мережі. Тиск у системі постачання води може варіюватись. Тому часто використовують такі конструкції. Умовно вони поділяються на дві групи – наземні та підземні. Форма, розмір та число відводів може бути різним – все залежить від того, до якого гідранта підбирається підставка.
Головні функції можна представити так:

  • З’єднання труб різного діаметру.
  • Коригування напору води.
  • Запобігання витоку води у непідходящий час.
  • Поділ потоків на декілька порцій, що дозволяє підключати різні пожежні рукави.

Спосіб установки напряму залежить від різновиду конструкції, наприклад:

  • Двосторонній елемент кріпиться на розрив трубопроводу.
  • Потрійну фланцеву модель кріплять спеціальними фланцями. Вона має 3 відведення.
  • Хрестоподібна система має 4 фланці, що розподіляють подачу води на 4 гілки.
  • Зварений варіант вварюють в основу, а інший кінець з’єднують з гідрантом. Розмір труби не повинен бути більше, ніж 200 мм.

Де купити якісну підставку під пожежний гідрант

Звертаючи увагу на інформацію подану вище, можна зробити висновок, що від призначення підставки під гідрант залежить термін експлуатації самого гідранта. Тому важливо купити якісну установку, що прослужить багато років і забезпечить подачу води у потрібний час.

Щоб купити таке устаткування, можна звернутись до магазинів, в яких продаються гідранти, пожежні люки та інші подібні речі. Та якщо у вас обмаль часу, звернення до інтернет-магазину буде гарним рішенням. Протипожежний інвентар повинен бути вироблений із якісних спеціалізованих матеріалів та відповідати всім стандартам ГОСТу. Тому не треба звертати увагу на занадто дешеву продукцію – вона неодмінно зламається саме у той момент, коли це необхідно. Підставка під гідрант представлена у різноманітних видах на нашому сайті – просто оберіть ту, яка підходить вам.