Люк чавунний тип т

люк канализационный тяжелый тип Т

Зміст:

Люк чавунний тип т

Наша компанія виробляє надійні і якісні люки каналізаційні тип Т за цінами виробника. Великі обсяги і зручна доставка по всьому СНД.

Важкі каналізаційні люки використовуються в місцях великого навантаження, так як вони мають дуже великий максимальним навантаженням і здатні витримувати дуже сильна механічна дія. Саме тому, найчастіше такі люки використовуються на магістралях з активним рухом, в промислових зонах і в багатьох інших подібних місцях.

Основні переваги люк каналізаційний тип Т

Щоб успішно справлятися з механічним впливом важкі каналізаційні люки виготовляють з міцних матеріалів, таких як чавун. Це дозволяє їм витримувати навантаження до 25-40 тонн, в залежності від класу, чого цілком достатньо для вантажних автомобілів та іншої великої техніки.

Серед основних переваг важких чавунних люків слід зазначити:

  • Стійкість до зовнішніх впливів. Завдяки тому що для виготовлення люка використовується дуже міцний і надійний матеріал, а також дотримуються всі технологічні стандарти, він відмінно справляється з різними зовнішніми впливами, що дозволяє йому дуже довго і надійно служити.
  • Високий клас навантаження. Люк здатний витримувати дуже великі навантаження, що і дозволяє використовувати його в місцях активного руху.
  • Стійкість до хімічних впливів. Нерідко експлуатація люків виконується в дуже важких і агресивних середовищах, в яких можуть бути хімічні реагенти, здатні дуже швидко руйнувати багато матеріалів. Треба зауважити, чавунні люки мають дуже високу стійкість до багатьох хімічних впливів.
  • Довговічність. Завдяки тому, що люки виготовляються з дуже міцного і надійного матеріалу, з дотриманням всіх правил і стандартів, вони здатні дуже довго служити, що робить їх дуже економним рішенням.
  • Несхильність корозії. Завдяки використанню спеціальних покриттів і інших технологій люки не схильні до корозії, яка є однією з найголовніших проблем для більшості виробів з металу.
  • Захист від негативного впливу атмосфери. Дощ, сніг, туман, і інші атмосферні явища не здатні нанести даному люка великої шкоди, так як він відмінно захищений від їх негативного впливу.

Всі ці переваги є відмінним доказом того, що важкі люки виготовлені з чавуну це дуже гарне рішення в самих різних випадках, особливо в місцях з великим навантаженням. Саме тому, вам варто звернути на нього увагу.