Литво з чавуна на сталі – пожежні гідранти

Литво з чавуна на сталі

Литво з чавуна на сталі і які бувають пожежні гідранти? Багатьом з нас відоме це слово, але не всі розуміють для чого він потрібен. Відповідь на це питання розглянемо в наступному абзаці.

Призначення і види пожежних гідрантів

Пожежний гідрант – це установка, яка використовується для боротьби з пожежею, встановлена на водопровідних мережах. Застосовують таке обладнання найчастіше на великих виробництвах, де ризик виникнення пожежі досить великий. При гасінні пожеж гідрант виконує функцію зовнішнього пожежного крана, при умові з’єднання місця подачі з пожежним рукавом.

Усі види гідрантів, незалежно від своїх технічних характеристик та видів призначені для того щоб набирати воду із системи водопостачання. Поділяються вони на два види: підземні і надземні. Гідрант підземного типу розташовується під землею в спеціальному колодязі, який закритий кришкою. Надземний гідрант представляє собою спеціальну колонку, яка знаходиться над землею.

Замовити надійне протипожежне обладнання можна на сайті магазину «Патар» скориставшись цим посиланням http://www.patar.com. Ливарне виробництво «Патар» пропонує виготовлення виробів з чавуну і сталі, таких як підземні пожежні гідранти, різноманітні підставки та комплектуючі. Також тут виготовляють комплектуючі для інженерних мереж. Уся продукція компанії сертифікована, тому ви можете бути впевнені в її високій якості.

  Як обрати пожежний гідрант?

  Обираючи пожежний гідрант, варто звертатися до професіоналів, адже його виготовлення це нелегкий процес, який потребує застосування професійного обладнання. Важливою вимогою, яка ставиться до усіх пожежних гідрантів є стійкість до низьких температур. Якщо ця вимога виконується, то такий гідрант зможе забезпечити максимально швидкий пропуск води в морози. Не слід забувати про комплекс спеціальних заходів, які забезпечать сухість в оглядовому колодязі в процесі установки.

Поширеним видом гідрантів для нашої країни є підземні. Найбільш надійним та довговічним вважається підземний чавунний гідрант, який досить широко використовується на практиці. Також нерідко зустрічається гідрант сталевий, який має порівняно невелику вагу.

Якщо ви вирішили купити пожежний гідрант, обирайте продукцію відомих виробників з перевіреною репутацією, адже надійність запорука високої якості і довговічності.